четврток, јануари 17, 2019

Хроника

дома Хроника страница 25

Ѕид на Срамот

Ем ловец сум, ем бивш…

Поранешниот градоначалник на Општина Росоман од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Стојанче Лазов, се пофали дека со стрела убивал диви свињи. На својот Фејсбук профил тој...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

(ФОТО) Шарпланинецот Паша, подарок од Вучиќ за Путин

Шарпланинецот Паша, кого претседателот на Србија, Александар Вучиќ, ќе му го подари на Владимир Путин, трпеливо го очекуваше пристигнувањето на својот нов господар. Тримесечното...
766фановиLIKE

ВО ЖИВО BalkanMusicTV