Македонија

дома Македонија

Ѕид на Срамот

Амди Бајрам уште еднаш здраво се „избања“

Амди Бајрам најави „спектакуларна“ кампања кога се објавија списоците за кандидатура за нов татко на нацијата, поточно претседател на Република Северна Македонија, но истиот...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Тони го спаси Села , а не Алими-Вилма Рускоска

Обвинителката Вилма Рускоска синоќа во студиото на ТВ21 говореше за пресудите за настаните од Собранието на 27. април. Таа се осврна на казната на Абдулфета...
802фановиLIKE

СО ЕДЕН КЛИК ГЛЕДАЈ BalkanMusicTV