четврток, јануари 17, 2019

Занимливости

дома Занимливости

Ѕид на Срамот

Ем ловец сум, ем бивш…

Поранешниот градоначалник на Општина Росоман од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Стојанче Лазов, се пофали дека со стрела убивал диви свињи. На својот Фејсбук профил тој...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Сите бегаат од одговорност за бегството на Војминовски

Сите отфрлаат одговорност за бегството на осудениот за убиство на Зијадин Села, Никола Војминовски. Денеска државното обвинителство се правда. Тоа што Војминовски сведочеше во...
766фановиLIKE

ВО ЖИВО BalkanMusicTV