31-годишна Русинка, во текот на ноќта била пронајдена мртва во нејзината хотелска соба на тајландскиот остров Пукет.

Причината за нејзината смрт засега е не позната, а на нејзиното тело не постојат ниту траги од насилство, пишува ТАСС, осврнувајќи се на информации од тамошните медиуми.

Жената имала околу 31 година, а на островот била дојдена со својата ќерка и брат.

Истрагата за овој случај е во тек.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде