На патниот правец Велес – Штип, поради сообраќајна незгода забранет е сообраќај за тешки товарни возила, соопшти попладнево Автомотосојузот на Македонија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде