Трамп не знае да затвори чадор, додека Колинда мокра бакнуваше цел фудбалски тим.

Ова се најголемите гафови на политичарите во 2018.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде