Прес коференција на генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски.

Прес конференција на генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски.

Gepostet von СДСМ – Социјалдемократски сојуз на Македонија am Samstag, 21. September 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде