Исчезнатото дете Михаил по кое се трагаше утрово е пронајдено.

Неофицијално детето е пронајдено на автобуска станица во населбата Циглана. Михаил е во добра здравствена состојба и се испитува како и со кого заминало во таа насока.

Претходно мајката апелираше на ФБ за помош при пронаоѓање на нејзиниот син кој е трето оделение и не пристигнал на училиште утрово.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде