Јово превара разрешен. Ова го напиша Мухамед Зекири од СДСМ денеска на Фејсбук.

– Криминалците поразени, правдата победува, напиша Зекири на Фејсбук.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде