Холивудскиот актер Џек Николсон ја откри најголемата семејна тајна.  Имено, актерот дознал дека жената која цел живот ја нарекувал сестра била неговата мајка.

Николсон вели дека во моментот кога ја дознал вистината бил психички јак и затоа добро ја преживеал.

Неговата мајка го родила на 17 години, но била напуштена од неговиот тактко кој бил претходно женет. Родителите на мајка му тогаш одлучиле да го преземат родителството, па мајка му му станала сестра.

Скандалозната приказна ја објавил весникот Тајмс во текст за семејното стебло на актерот.

Актерот никогаш не го запознал таткото, но ја дознал вистината за неговата мајка.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде