Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска на својот Фејсбук профил објави дека ќе покрене тужба против порталот „Република“ за лагите насочени против неа.

2 КОМЕНТАРИ

  1. СОРОСПИШТЕ ГНАСНО ПРЕДАВНИЧКО ДОПРВА ЌЕ ВИДЕ МАКЕДОНСКИОТ НАРОД КОЛКУ СИ КРАДЕЛА И ЗОШТО ЈА ПРОДАВАТЕ МАКЕДОНИЈА
    СМРДЕНА СОРОСПИЈО ФАШИСТИЧКА

    • Почитувани сите коментари кои од еден исти имејл го испраќате, ќе го сметаме за нарачка или за лажен имејл или напишете име и презиме и оригинален имејл или Вашите коментари, нема да бидат одобрени од страна на редакцијата на Прес Центар. Со почит!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде