Оваа година на филмскиот фестивал во Венеција изостанаа многу големи имиња, а водството го презедоа манекенките и инфлуенсерките кои без сомнеж водат кога е во прашање храброст за модни комбинации.

Па така, својот момент на слава го дочека инфлуенсерката и блогерка која се прослави во шпанското ријалити, Вилета Маргаринин (25). Таа се појави на последниот ден од фестивалот.На црвениот тепих беше во друштво на момчето Фаби Колоричи и тоа во бела тоалета и со многу длабоко деколте, па вистинска среќа е тоа што не предизвикало непријатност.

Виолета Маргаринин на Инстаграм има повеќе од 1,1 милиони следачи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде