Пред два дена автомобил буквално падна во езерото на „Кеј Македонија“ во Охрид, пред тоа такси возило пропадна во земја, а сега џип кој неможе да го извлечат од езерото на една охридска плажа, објави Охрид 1.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде