Во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21, Стево Пендаровски рече дека бомбите би сакал да бидат и понатаму дел од СЈО. Тој вели дека СЈО треба и понатаму да продолжи да функционира и се надева дека законот за СЈО ќе наиде на поддршка во Собранието.

Повеќе на Тв 21 Стево Пендаровски

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде