Црн петок, во вистинска смисла на зборот е оваа американска ујдурма, адаптирана на македонско тло.Какви намаленија, какви бакрачи.Теранова, етикета за намалаување со цена од 1.099 денари.Под неа старата цена  во вредност замислете колку намалувањето 1.099 денари.Црна преварантски петок за граѓаните на Македонија.Тие што мамеа да ги снајде, има една еврејска поговорка…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде