Парот изгледал заљубено, а откако Бритни последен пат излегла од психијатриската установа, момчето ѝ дава огромна поддршка.

Бритни Спирс (37) уживала на јахта со своето згодно момче Сем Асгари (25) во Мајами. Парот изгледал многу заљубено, а прегратките биле многу чести.

Папараците ги “фатите“ како скокаат во море и во реконструирана сцена од филмот „Титаник“ на палубата.

Бритни била во жолто-црно бикини и во таа пригода покажала не толку совршена фигура, додека пак нејзиното момче покажало дека е во топ форма.

Да ве потсетиме дека пејачката направи пауза во кариерата и дека сега се грижи за нејзиното ментално здравје.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде