“Некој се труди да направи нешто убаво за болничкиот влез и изглед,а некој како овие несовесни посетители со крадење гледа да го уништи истото“,со таков коментар Општа болница -Прилеп објави видео од надзорната камера на кое се гледа како посетителка краде цвеќе од жардињерата пред влезот.

Кражба

Некој се труди да направи нешто убаво за болничкиот влез и изглед,а некој како овие несовесни посетители со крадење гледа да го уништи истото.

Gepostet von Општа Болница – Прилеп am Mittwoch, 10. Juli 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде