На 28.02.2019 во 14.20 часот во Полициската станица Кочани,  од Јавната здравствена установа Кочани, било пријавено дека околу 12.50 часот, при работа во фирма во село Облешево, кочанско, со тешки телесни повреди се здобил Ј.З.Ч.(45) од Кина. По укажаната лекарска помош во Кочани, тој бил пренесен во Клиничката болница во Штип. Увид на местото

извршила екипа од Полициската станица Кочани и трудов инспектор.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде