Прес центар дознава дека на автопатот Скопје Тетово, се случила тешка сообраќајна несреќа, во која нашите извори велат дека има и мртви.

Превртен е автобус.Не е познато поради што автобусот излетал од автопатот.Полицијата е на лице место , како и екипи на медицинска помош. Од што и како се превртел автобусот засега полицијата молчи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде