Во Цетиње, Црна Гора синоќа одекнала експлозија на бомба во влезот на една станбена зграда.

Според првичните информации нема повредени лица, пренесе порталот „ЦдМ“.

Весникот наведува дека станува збор за поставена експлозивна направа.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде