Турскиот државјанин чиј идентитет не е соопштен брутално ја претепал својата девојка Тања Дукиќ.

Тања Дукиќ која работи како фото модел во Истанбул, ѕверски била претепана од турски државјанин со кого живеела во последните две години, а сега се објавени и фотографии од неа, пренесува еспресо.рс

Турскиот државјанин чин идентитет не е соопштен брутално ја претепал својата девојка Тања Дукиќ.

Насилникот и нанел модринки по целото тело, а инцидентот се случил во нивниот стан во населбата Ортакој во Истанбул, а мотив најверојатно била неговата патолошка љубомора.

Фотографиите од повредената Србинка ги објавиле фографиите од повредениот српски фото модел.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде