Во Белград утрово пукнало стакло на автобус кој во 8 часот сообраќал на линијата 89.

Голем број луѓе влегле во автобусот, па поради гужвата, стаклото пукнало.

Стаклото пукнало среде возење, но за среќа нема трагедија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде