Од засега непознати причини кај велешката патарина излета возило.

На терен се излезени екипи на МВР и Противпожарната бригада, јавува Курир.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде