Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, пренесува 24 Инфо.

Повредените со возила на Итната помош се пренесени во болници.

Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада.

Од МВР со детали за сообраќајката ќе има во текот на денот.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде