Ова на својот профил го објави градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев со кој самиот упати порака:

Кавадарчани уживаат на реконструираниот плоштад.  @ Kavadarci#FeelKavadarci

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде