Фудбалерите на Челзи вечерва на својот терен не успеа да слави во мечот од 35. коло од Премиер лигата против Барнли.Момците на Сари одиграа реми од 2-2, а мечот беше решен во првите 24 минути кога паднаа сите четири погодоци.Челзи се надеваше дека вечерва со целиот плен ќе ги искористи киксовите

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде