Младата актерка и поранешна мисица, Јана Стојановска, уште еднаш покажа дека искреноста е една од нејзините најголеми доблести.

Таа во интервју за “Бекстејџ” откри интересни детали од нејзиниот живот: ситниците ја прават среќна, се плаши од разделби и доколку би ја имала власта во свои раце на еден ден, би забранила возила. Но, актерката го привлече вниманието на јавноста со искрените одговори за љубовта и сек**т. Таа смета дека неверствата можат да ја стабилизираат врска, го поддржува сексот за една вечер, но откри и една своја секс авантура. На прашањето кое е најчудното место на кое имала се*с, Јана одговори:

“Имаше една куќа на Водно, беше во процес на градење. Беше многу романтично затоа што немаше покрив и се гледаа ѕвездите. Имаше некои соседи кои што нѐ гледаа”, изјави Стојановска низ смеа.

Погледнете го целото интервју:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде