Американската раперка Карди Би (26) призна дека ограбувала и дрогирала мажи , додека работела како стриптизерка.

,,Морав да се соблекувам , морав да ги привлекувам , да одам со нив по хотели. Ги дрогирав и ги ограбував.Така работев порано.”, вели раперката во видеото на Инстаграм .

Таа го објавила ова видео за да се заштити од негативните коментари за нејзиниот поранешен живот како стриптизерка и проститутка , кои и ја загрозувале сегашната кариера на успешна раперка. Вели дека сето тоа го правела за да преживее.

Карди би се брани дека не е совршена и не доаѓа од совршен свет со совршено мнинато. По објавувањето на видеото , раперката се соочи со огромен број критики и прашања како можела да се извлече со таквите злосторства што им ги правела на мажите.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде