Хроника

дома Хроника

Нема мислења за прикажување

Ѕид на Срамот

Еве ги имињата на бизнисмените кои плаќале рекет кај Боки 13...

Рекетот на групата Боки 13, Зоран Милевски Кичеец и шефицата на СЈО Катица Јанева, не завршил кај бизнисменот Јордан Камчев кој случајот го пријавил...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Новинарите од Канал 5 за инает на колегите од 1ТВ, ќе...

Новинарите , колегиумот, редакцијата на Канал(изација)5 ги повикаа новинарите во 1ТВ да признаат како тоа не им било сомнително што земале високи плати. По автентичко...
835фановиLIKE