Холивудскиот актер Леонардо Дикаприо (44) е на одмор со девојката, 22-годишниот модел Камила Мороне, а викендов дестинација за двојката беше убавата Корзика.

Двајцата патуваат со неговата суперјахта и веќе беа во Сардинија и Позитано за време на одморот.

Дикаприо не ги симна капчето и очилата за сонце, а Камила го покажа совршено вајаното тело во бикини со леопард принт.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде