Скопјанка била претепана од својот поранешен љубовник, во населбата Аеродром, информираше МВР.

Четириесет и седумгодишна скопјанка пријавила дека била физички нападната од страна на нејзиниот 55-годишен поранешен љубовник.

МВР соопшти дека нападот бил извршен на булеварот Јане Сандански во трговски центар, синоќа по полноќ.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде