Аца Лукас наводно две недели е во врска со Наташа Шавија, пишуваат српските медиуми. Дека нивната врска станува сериозна докажува тоа што поминале викенд во Париз, гладот на светлината и љубовта.

За да ги избегнат медиумите, Лукас во Париз отпатувал во саботата наутро од Виена, а Наташа во исто време, но од Белград.

Меѓутоа, се вратиле заедно. Српски „Скандал“ пишува дека во врска се две недели откако сосема случајно се сретнале во град.

Ова дефинитивно става точка на приказната дека Аца и неговата поранешна сопруга Соња се смириле.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде