Девет години Интер чека на враќање на своите славни денови, а изгледа ќе почека уште некое време ако се има предвид доминацијата на Јувентус во италијанскиот фудбал.

Навивачите можат само да си споменуваат на 2010 година кога Интер ја освои тројната круна. Во исто време можат да си посакаат да се повтори тоа време иако е многу тешко во моментов.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде