Приказната за британското момче кое на плажа на Карибите играло фудбал со Лео Меси го обиколува светот. Но, фотографиите од случката привлекоа внимание и поради нешто друго. Изборот на гаќички за капење на еден од најдобрите фудбалери во историјата. Аргентинецот има и фотографии со семејството од одморот во монденскиот центар каде што ноќевање чини 5.000 фунти.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде