Момче било нападнато од обезбедувањето во угостителски објект во Скопје, информира МВР. Вчера во 22:40 часот во СВР Скопје 23-годишниот Ф.М.од Скопје пријавил дека пред угостителски објект во населба Илинден бил физички нападнат од З.И. вработен како обезбедување.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде