Марјан Стојановски е во солзи и неверување по трагедијата во неговото семејство.

Фчерашни новости ја здружија цела естрада и скоро сите политичари во потрага по папагалот на Марјан Стојановски -Томе…

Фчерашни новости овој пат навистина се надминаа. Секоја чест дечки, Бранко , капа долу!

Погледнете:

Трагедија во животот на Марјан Стојановски!

Posted by Фчерашни Новости on Sunday, December 23, 2018

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде