Во раните утрински часови во село Љуботен во Скопје, се случи голема полициска акција,.
Според информациитe од теренот, акцијата се развива поради нелегалното шверцување на тутунот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде