Денес во Нион ќе биде извлечена ждрепката за четвртфиналето во Лигата на шампионите.

Меѓутоа вчеравечер се појави една фотографија која предизвика бура од реакции во јавноста. Имено, еден од директорите на УЕФА објави фотографија со лист на кои се гледаа паровите, но истата брзо беше избришана.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде