28- годишната Сузана Бабиќ си пукала во глава со пиштол и тоа на својот роденден, само два месеци откако се породила.

„Несреќната девојка ја пронашле пријателки кои дошле да ја изненадат, а во тој момент била сама бидејќи сопругот отишол по торта, подготвувале изненадување за да ја развеселат бидејќи според првите информации таа страдала од пост породилна депресија.

Според српските медиуми таа завршила економски факултет, а минатат година дипломирала, а пред два месеци се породила. Откако пријателките ја нашле во нејзиниот дом, веднаш е повикана брза помош, но и покрај тоа што веднаш е пренесена во болница таа починала.

Српските потрали пренесуваат дека таа неодамна стапила во брак, а се чини дека имала и добар брак, судејќи по фотографиите објавени на профилот на нејзиниот сопруг.

 

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде