Владимир се здобил со повреди во тепачка во локален бар, каде додека бил пијан некој го прободел со нож. Тој им кажа на докторите дека има некоја работа, а потоа излезе надвор на температура од -10°C, додека ножот му беше забиен во грбот. И сето тоа за што? За да испуши цигара, се разбира.

Докторите од болницата во Казан потврдија дека Владимир се оперирал и сега е во безбедна состојба.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде