Почитувани колеги од 1тв, како и ние така и Вие, започнавме малтене во исто време да функционираме на македонскиот медиумски етер, Вие преку малите екрани, ние до сите домови преку интернет мрежата. Драг колеаха Кабранов, Костова, Дувњак, Кочишки, Попоски, Баневски, Јовановски, Чомовски, Ордановски, Варошлоија и кој и да заборавивме простете, Нека Ви е среќен 1 роденден и да редите успеси на македонскиот телевизиски етер зошто токму Телевизија како Вас ФАЛЕШЕ во оваа наша држава.

Со почит, Уреднички колегиум на Информативен портал ПресЦентар.Мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде