Да не беше СДСМ, ДУИ сега ќе имаше градоначалници само во Липково, Сарај и можеби во Кичево, изјави вечерва градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари во вечерашниот дебатен магазин „Click Plus“ на ТВ21, во кој гостува заедно со Артан Груби од ДУИ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде