Твитер заедницата вака ги коментира одлуките на Врховниот ( божем божествен) суд на Македонија, за ослободувањето на притвор на Камчев, Панделески и Јосифовиќвиќ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде