Колку далеку е подготвена да оди модната дизајнерка за да го спречи стареењето?

Викторија Бекам (44) потрошила 1350 евра на нов хидратантен крем за лице направен од нејзината сопствена крв.

Модната дизајнерка се пофалила на Инстаграм дека сега користи крем против брки направен специјално за неа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде