Премиерот Заев повторно јавно посака опозицијата да пукне.

Откако пред 9 месеци во Собранието на опозицијата и порача дека може “да пукне” што не го решила спорот за името сега повторно посакува некој пукне.

Овој пат економијата и тоа што признал дека има слабости е причина опозицијата “да пукне” покажува видеото на Само Вистина на Канал 5

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде