Британскиот возач на Формула 1, Луис Хамилтон има нова девојка. Станува збор за 25-годишниот модел Зехра Елис, која пленува со своите облини.

„Папарците“ ги фатиле во саботата вечер на една бензиска пумпа, девојката на Хамилтон излегла од џипот облечена како жена мачка.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде