Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага.

За мешаницата да биде уште покомплицирана, во ова замеша прсти и поранешниот свршеник на пејачката, кој не ја пропушти приликата да биде што поактивен на профилот на Ирина.

Јавноста не пропушти да забележи дека тој ги „лајкува“ фотографиите од патувањето на Ирина во Исланд, почнувајќи од онаа на која таа позира во костим за капење кој одлично го потенцира нејзиното совршено тело.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде